Top

Kovovýroba

Potrebujete zvýšiť počet svojich odborných zamestnancov v kovovýrobe?
Kontaktujte nás...

Služby na kľúč

Kovovýroba je od vzniku MC Power, hlavným odvetvím nášho podnikania.

Okrem realizácie vlastných projektov, poskytujeme tiež naše odborné personálne kapacity, mnohým partnerom na Slovensku aj v zahraničí.

O odbornosť našich zamestnancov je enormným záujem hlavne v segmentoch všeobecného strojárskeho a špecializovaného automobilového priemyslu.

Pri riešení nedostatku vlastných odborných zamestnancov oceňujú naši partneri najmä prístup v zmysle „poskytnutia riešení na kľúč“. Partner nám totiž iba načrtne svoju predstavu o priebehu a výsledku, no a všetko ostatné už nechá len na nás…

Svojim zamestnancom zabezpečujeme absolútne všetko, čo im ako zamestnávateľ zabezpečiť musíme a ešte aj omnoho viac. Preto sa naši partneri týmito záležitosťami nemusia vôbec zbytočne zaťažovať.

Nasledujúce profesie sú našimi partnermi dopytované najčastejšie:

Zváranie MIG (CO2)

Najrozšírenejšia metóda zvárania kovov v ochrannej atmosfére inertného plynu. Zváranie MIG je vhodné najmä pre zváranie hliníku a jeho zliatin. Tiež sa využíva pre zváranie medi, titánu a všetkých ľahkých kovov.

Zváranie TIG (elektródou)

Zváranie v ochrannej atmosfére inertného plynu elektrickým oblúkom pomocou netaviacej elektródy najčastejšie vyrobenej z wolfrámu. TIG môže byť využívaný pri náročnejšom zváraní, kde je kladený dôraz nie len na funkčnosť, ale tiež na výsledný estetický dojem. Využíva sa napr. pri zvaroch potrubí v energetike, výrobe kovového nábytku, či rebríkov a výnimočne aj na zváranie kovových fólií, prípadne šperkov.

Zváranie MAG

Poloautomatické zváranie v ochrannej atmosfére aktívneho plynu, ktorého úlohou okrem ochrany je tiež vstupovanie do chemických reakcií v zvarovej kúpeli. MAG je vhodná hlavne na zváranie oceli s celkom slušnou úrovňou produktivity.

Montáže

Náplňou práce montážnika/montéra je najmä montovanie a demontovanie rôznych strojov a zariadení. Tiež sa podieľa na riešení technických závad, testovaniach a montážnických prácach s využitím rôznych prístrojov a zariadení.

Operátori výroby

Úlohou operátorov výroby, resp. obsluhy výrobného zariadenia je, zabezpečiť čiastkové úkony v procese výroby. Činnosť operátorov zahŕňa obsluhu výrobných liniek, strojov, prípadne práce s ručným náradím.

Lakovanie

Nanášanie povrchovej vrstvy práškovej alebo vodnej farby, ktorá slúži ako ochrana a taktiež na zvýšenie lesku povrchov materiálov.

4 jednoduché kroky a máte po starostiach

Hľadanie zamestnancov | MC Power
Kontakt

Telefonicky, mailom alebo prostredníctvom formulára nižšie.

Dopyt na zamestnancov | MC Power
Dopyt

Počet ľudí, odbornosť, typ a miesto prác, obdobie, termíny.

Ponuka zamestnancov v kovovýrobe a stavebníctve | MC Power
Ponuka

V čo najkratšom čase Vám vypracujeme ponuku na mieru.

Personálny leasing na kľúč | MC Power
Realizácia

Po schválení ponuky sa okamžite pustíme do realizácie služby.

Potrebujete rozšíriť svoje personálne kapacity?
Nech sa páči...

Zvoľte typ(y) požadovaných odborníkov (povinné):