Top

O nás

Úspešný biznis je taký, na ktorého konci sú spokojné všetky strany...

MC Power - spolu to zvládneme

Bez obáv sa na nás obráťte s akoukoľvek personálnou požiadavkou v oblastiach kovovýroby a stavebníctva. Radi Vám vypracujeme ponuku na mieru a následne dodáme službu na kľúč. Náš základný obchodný tím tvoria...

MC Power favicon

JUDr. Matúš Čorba

Zakladateľ / Majiteľ

MC POWER som založil s cieľom vybudovať silnú a stabilnú spoločnosť v oblasti Kovovýroby a Stavebníctva najmä po personálnej stránke.

Naše začiatky na trhu neboli ľahké (tak ako každej spoločnosti u nás 🙂 ), no postupne sme sa prepracovali medzi významných hráčov na trhu. Dnes už zamestnávame viac ako 100 zamestnancov a v roku 2017 sme zaznamenali medziročný rast cez 400%.

Poskytujeme komplexné služby na kľúč, kde po nastavení pravidiel preberáme na seba jednotlivé požiadavky a zbavujeme našich klientov starosti s personálnym obsadením v ich firme. Naším spolupracovníkom ( alebo zamestnancom – Tomaš Baťa nazýval iba spolupracovníkov) zabezpečujeme čo najlepšie pracovné prostredie.

Od samého začiatku zaučenia v obore až po pracovnú príležitosť s možnosťou ubytovania a prípadného rastu daného spolupracovníka. Vieme ,že nežijeme v ideálnom svete ani v ideálnych podmienkach, no jednoznačne Verím , že veci sa dajú robiť tak, aby boli spokojní naši partneri, ako aj naši spolupracovníci. Našim cieľom je robiť s ľuďmi, ktorí vedia takýto prístup oceniť, prípadne si ho vážiť.

Vývoj našich projektov na Slovensku alebo dcérskej spoločnosti v Srbsku v roku 2018 ukazuje, že budeme mať opäť výnimočný medziročný rast. Avšak aj rast v iných krajinách jednoznačne ukazuje, že v najbližších piatich rokoch máme reálnu šancu patriť k najvýznamnejším hráčov oblasti personálneho obsadenia v Strednej Európe.

Celý náš tím v MC POWER, na ktorý som inak veľmi hrdý, je tvorený lojálnymi ľuďmi voči spoločnosti, ktorí chcú v živote niečo dokázať. Veríme cieľom, ktoré sme si stanovili a vďaka tomu tvoríme nielen výnimočný pracovný tím, no sme aj skvelí priatelia, ktorí majú nie len spoločný cieľ, ale tiež jednotnú filozofiu. Každý člen tímu MC Power si je vedomý svojich práv, ako aj povinnosti.

SPOLU TO ZVLÁDNEME 🙂

JUDr. Matúš Čorba - majiteľ | MC Power s.r.o.

Štefan Tatljak

Project manager

Matúša poznám približne už tri roky.

Keď som nastúpil do MC POWER, v rámci našej spoločnosti som si prešiel viacerými pracovnými pozíciami, kde som dostal možnosť ukázať ,že je vo mne niečo viac, ako si mysleli ostatní. Ešte dodnes si pamätám ako mi Matúš hovoril neboj sa Štefan : step by step – teda krok za krokom 🙂

Dnes už pracujem v našej spoločnosti ako Project manažér a mám na starosti desiatky našich zamestnancov a niekoľko samostatných projektov. Nakoľko som prešiel aj manuálnymi prácami ktoré ponúkame, viem pochopiť aj našich partnerov tak aj našich zamestnancov – spolupracovníkov. Pohľad na vec z obidvoch strán mi dal určitú výhodu ako sa vec pozerá druhá strana , prípadne akých veci sa obáva a snažím sa tieto veci eliminovať.

Jasne a zrozumiteľne stanovené pravidlá, sú základ pre dobrú spoluprácu, vyhýbame sa potom nesplneným očakávaniam jednej zo strán. Od samého začiatku sa snažíme, či už k naším partnerom alebo naším spolupracovníkom o jednoznačné, otvorené a férové jednanie ktoré smeruje k vzájomnej výbornej spolupráci.

Spolu to zvládneme 🙂

Štefan Tatljak - Project Manager | MC Power

Mgr. Daniel Varganin

Project manager

S Matúšom sme priatelia dlhé roky, kde sme vyrastali v spoločnom meste.

Myslím si ,že základ dlhoročného priateľstva alebo dlhoročného partnerstva, je vedieť sa dohodnúť, niekedy spraviť aj kompromis, byť si nápomocný a vzájomne lojálny voči sebe. Pri nastavení niekoľkých základných pravidiel, dokážu veci fungovať správne ,či už ide o priateľstvo alebo je to aj biznis .

Pracovali sme spolu aj na niekoľkých jednorazových projektoch , kde som bol zameraný na komunikáciu a priami kontakt s našimi obchodnými partnermi. Patrím medzi ľudí ktorý sú priami a snažím sa veci presne pomenovať , čo pomáha veľa krát aj znížiť napätie a vyčistiť atmosféru. Sme schopní nachádzať kompromisy a efektívne riešenia, pre individuálne požiadavky partnerov. V rámci vyťaženia našej spoločnosti sa snažíme vyjsť v ústrety aj naším partnerom ale aj naším zamestnancom- spolupracovníkom, čo si vyžaduje efektívne prerozdeľovanie našich úloh , času a peňazí.

Preto sa snažím o správne nastavenie týchto pomerov, či už je to voči naším partnerom alebo aj naším zamestnancom – spolupracovníkom ( ako vravieval Tomaš Baťa) .

Spolu to zvládneme 🙂

Mgr. Daniel Varganin - Project Manager | MC Power s.r.o.

ZA OPÝTANIE NIČ NEDÁTE

Kontaktujte nás ešte dnes a svoje starosti prenechajte nám…