Top

Ponuka práce v sklade – Belgicko

Ponúkame prácu v Belgicku. V centrálnom sklade v oblasti internetového obchodu pre najväčšieho a veľmi významného čínskeho zákazníka spolupracujúceho so spoločnosťami ako sú Alibaba,Amazon,Ebay,4 PX a ďaľšie.
Práca je vhodná pre chlapov, ženy a páry. Práca je v čistom a teplom prostredí.

Náplň práce: Príjem tovaru ,triedenie zasielok,
príprava tovaru na expedíciu,balenie, paletovanie,
etiketovanie a skenovanie. Práca je tímová.

Pracovná doba: Od pondelka do Piatka ( 12 hod. smeny)
Podľa počtu objednávok práca možná aj v sobotu.

Práca na HPP na Slovenský pracovný pomer.
Práca je dlhodobá.Zabezpečujeme dopravu.

Mzda v čistom 10€ /hod.
Možnosť turnusovej práce, nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca:

  • minimálne 18 r.
  • dobrý zdravotný stav.
  • Vodič VZV/NZV retrak klasický výhodou
  • Znalosť nemeckého a anglického jazyka je výhodou.

Benefity:

  • pracovná zmluva na TPP
  • ubytovanie zabezpečené (200 EUR/ mesiac)
  • Po odpracovaných 60 hodínách poskytujeme zálohy 50€ týždenne

Ponuka práce: Zvárač CO2 | MC Power

Miesto práce:

Belgicko

Druh pomeru:

TPP

Termín nástupu:

Okamžite

Ponúkaný plat:

10 € / h

vyplňte online životopis

alebo nám zavolajte na – 0903 034 121